Wpisany przez Opawel   

Troszeczkę o naszym zamiłowaniu:

Safrane Klub Polska powstał 07 lutego 2008 roku i jest pierwszym w Polsce klubem zrzeszającym pasjonatów Renault Safrane.
Na naszym forum dyskusyjnym znajdziesz nie tylko setki przydatnych informacji dotyczących użytkowania, konserwacji i napraw samochodu, ale również miłą atmosferę towarzyszącą pisaniu postów na dowolny temat.
Dotychczasowa odsłona forum jest drugą z kolei. Na początku używaliśmy adresu www.renaultsafrane.fora.pl gdzie powstało logo oraz nazwa naszego klubu. Z biegiem czasu użytkowników wciąż przybywało, więc na pierwsze urodziny uruchomiliśmy witrynę safrane.pl wraz z nowym forum. Każdy na nim może znaleźć coś dla siebie. Klubowicze chętnie będą służyli pomocą i odpowiedzą na zadane pytanie związane z Renault Safrane. Na chwile obecną liczymy już ok 30 stałych członków forum (grupa "klubowicz"), oraz ok 750 zarejestrowanych użytkowników, których ciągle przybywa - co znaczy, że zainteresowanie tą super limuzyną cały czas rośnie. Sądzimy, że nie ma w tym nic dziwnego, w końcu jakie inne auto równie dobrze wyposażone i komfortowe kupi się za takie pieniądze? Tylko SAFRANE!
Nie można się tu stosować do słynnego powiedzenia: "NIE KUPIE AUTA NA F..." - bo przecież Renault Safrane to nie jest "zwykłe" auto". 27-28.12.2008 r. odbył się Pierwszy Zlot SKP w Strykowie (woj. Łódzkie) na którym pojawiło sie 11 użytkowników Renault Safrane wraz z osobami towarzyszącymi i w ten sposób ogólnopolskie zloty wpisały się w tradycję naszego klubu. Spotykamy się co roku na początku września, co roku w innej części Polski, a z każdym rokiem stałych uczestników zlotów przybywa. Wiemy, że na tegorocznym Zlocie SKP pojawi się jeszcze więcej sympatyków SAFRANE - już nie możemy się doczekać.

 
Co napędza moją safrankę?